Specjalista neurologopeda i logopeda Kraków      Kraków – Ruczaj; ul. Pawła Jasienicy 9      +48 660 518 949
Opinie pacjentów
Slider

Opinie pacjentów

Katarzyna (mama Oli):
Do Pni Ani trafiliśmy z córką całkiem przypadkiem w ubiegłym roku. Sądzę, że miałyśmy ogromne szczęście. Pani Ania jest osobą, która bez wątpienia wykonuje swój zawód z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Już na pierwszym spotkaniu solidnie zabrała się do pracy. Dostałyśmy wiele wskazówek jak ćwiczyć w domu oraz jak postępować w konkretnych (trudnych )sytuacjach. Córka z przyjemnością chodzi na zajęcia i robi niesamowite postępy.
Serdecznie polecam.

 

Agnieszka mama Wiktora:
Pani Anna Mamica jest bardzo dobrym specjalistą w zakresie problemów z wymową. Po roku terapii widać u dziecka znaczną poprawę w mówieniu. Indywidualne podejście do dziecka oraz duże zaangażowanie pozwoliły poprawić płynność mowy i całkowicie wyeliminować towarzyszące zacinaniu tiki. Duża wiedza oraz widoczne doświadczenie z problemem jąkania przy miłej atmosferze na zajęciach dają bardzo pozytywne rezultaty.

 

Monika:
Od około 6 miesięcy moja 3 - letnia córeczka korzysta z pomocy logopedy - Pani Anny
Pani Ania bardzo szybko nawiązuje kontakt z dzieckiem i moja córeczka od początku chętnie uczestniczyła w zajęciach. W trakcie zajęć wykorzystywane są liczne, bardzo różnorodne pomoce, które powodują , że dziecko się nie nudzi i skupia uwagę na zadaniach. Zajęcia są przemyślane i dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka. Pani Ania stara się wykorzystać informacje na temat upodobań dziecka tak aby forma zajęć była dla niego atrakcyjna. Jest przygotowana do zajęć a jednocześnie gotowa zmienić scenariusz dostosowując go do aktualnej sytuacji.

Pani Ania pozwala dziecku decydować i dokonywać wyborów ale jednocześnie potrafi wyegzekwować to co niezbędne do prowadzenia zajęć. Mają one pewien element dowolności przy zachowaniu pewnych reguł, którym dziecko musi się podporządkować.

Bardzo często dostajemy też różne materiały do pracy w domu, które pozwalają nam stale pracować nad rozwojem mowy.
Aktualnie córka chętnie zostaje z panią Anią i sama uczestniczy w zajęciach.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani Ani i myślę , że poleciłabym ją jako logopedę.

 

 

Kasia (21 lat):
Od 3 lat mieszkam w Krakowie gdzie studiuje Informatykę Stosowaną na AGH i pracuję jako programista. Moje problemy z mową zaczęły się mniej więcej w wieku przedszkolnym (jestem osobą jąkającą). Uczęszczałam na kilka terapii logopedycznych, zarówno w dzieciństwie jak i w wieku dorosłym.
Z panią Anią pracuję już prawie 2 miesiące, podczas terapii skupiamy się na modyfikacji sposobu mojego jąkania, na mówieniu w sposób miękki i nieśpieszny, oraz na odpuszczaniu bloków. Oprócz tego, pani Ania dużą uwagę skupia na inne aspekty, które towarzyszą jąkaniu np. strach przed mówieniem (w moim przypadku są to głównie rozmowy telefoniczne). Wspólnie analizujemy dokładnie wszystkie składowe wzorca mojego jąkania i po kolei je przerabiamy.

Find Us on Facebook

Facebook Image